Marcel & Lydia
Hoi, wat leuk dat je wat meer wilt lezen over ons. We zijn in 1991 getrouwd en hebben drie kinderen, inmiddels allemaal volwassen en uitgevlogen. Sinds we elkaar kennen is muziek altijd een deel van ons leven geweest. We stellen ons graag hieronder even persoonlijk aan je voor.
Marcel
Op 17 december 1967 ben ik geboren in Swalmen (Limburg). Mijn vader was Oostenrijker en daarom draag ik de achternaam Zimmer. Als 2-jarig ventje “drumde” ik al graag op de potten en pannen van m’n moeder en later kroop ik elke middag uit school meteen achter de piano of pakte ik de gitaar.

Na de middelbare school heb ik 6 jaar drums lichte muziek (jazz en popmuziek) gestudeerd aan het conservatorium in Zwolle. Al tijdens mijn studie werd duidelijk, en dat was ook mijn grootste verlangen, dat God mijn talenten wilde gebruiken om mensen mee te nemen in aanbidding, niet alleen door het musiceren maar ook door het schrijven van liederen als Onze Vader, Aan Uw voeten, Til mij op en Heer U bent altijd bij mij.
Inmiddels ben ik sinds 1993 werkzaam als freelance musicus. Eerst als drummer bij onder andere Prinsen & Prinsessen, Opwekking en als freelance musicus. Voor mijn werkzaamheden moest ik een bedrijfsnaam verzinnen en heb toen Celmar Music bedacht. Sinds 2005, na het uitbrengen van onze eerste cd Wat een liefde, zijn Lydia en ik samen begonnen met optreden.
Lydia
Als kind van zendelingen ben ik op 24 april 1969 geboren in Laos (ligt tussen Vietnam en Thailand in) als Lydia Pit. Op 4-jarige leeftijd zijn we naar Nederland gekomen om vervolgens na 2 jaar naar Zuid-Afrika te vertrekken in verband met het werk van mijn vader voor Open Doors. Daar heb ik 9 geweldige jaren mogen wonen, dit land heeft een heel speciaal plekje in mijn hart gekregen.

Ik wilde eigenlijk altijd schooljuf worden met de bedoeling de zending in te gaan om kinderen van zendelingen te onderwijzen. Daarom heb ik na de middelbare school gestudeerd aan de PABO en mijn diploma gehaald als leerkracht basisonderwijs. Inmiddels leerde ik Marcel kennen en onze gezamenlijke passie – aanbidden en musiceren – werd steeds duidelijker.
We waren in die periode allebei actief betrokken bij de Pinksterconferenties van Opwekking en begonnen zo af en toe samen op te treden voor kinderen, jongeren en volwassenen. Sinds 2022 verzorgen we alleen nog concerten en optredens voor kinderen in kerken en op scholen, wat voor mij een mooie combinatie is van mijn hart voor kinderen en passie voor muziek en God.

